MČR v aquatlonu

MČR v aquatlonu

V sobotu 31.3.2018 se v Jablonci sešel rekordní počet triatlonistů na M ČR v aquatlonu . Mezi závodníky nechyběli ani zástupci TRI KLUBU Příbram .

Po té  co náš tým opustila Terka Čapková , která byla také na startu jsme měli zastoupení pouze v mládežnických kategoriích . Nicméně si příbramští  tri klubáci nevedli vůbec špatně a v soutěži teamů obsadili parádní 6. Místo . To je velká paráda. A jak si tedy vedli jednotlivý závodníci .

David Eliáš překvapil svým výkonem zejména ve vodě , a i když v podstatě celou zimu neplaval , obsadil v plavání 3 místo a za vedoucími závodníky zaostal o 10 s . V běžecké časti využil své kapacity a nejlepším výkonem se posunul na konečné druhé místo.

Matěj Šolc   , zaplaval na hranici maxima , a na vedoucí závodníky ztrácel 30 s ,  ale v běžecké části předvedl pověst excelentního běžce – považte ve 14 letech 2 km za 6:14  . tento výlet ho donesl až na konečné 4 .místo . Je to pro něj letos už druhá bramborová medaile .

V kategorii starších žákyn jsme měli hned dvě závodnice Naty Frankovou a NIKy Veseckou . Plavání holky zvládly parádně a o celkovém výsledku rozhodoval běh . Ten lépe zvládla Natka a doběhla si pro konečné 6. Místo , Nikča bojovala jak mohla a doběhla si pro 9. Místo .

V kategorii  10 – 11 letých kluků bojoval statečně Tomáš Franěk . Tomáš předvedl parádní výkon a v konkurence o rok starších kluků obsadil konečné 9. Místo . Všem blahopřejeme k parádním výkonům. RE

Foto